Огляд іспитів ÖSD

Рівень

Необхідні знання та навички

Eкзамен

Елементарний рівень

А1

Здатність розуміти і вживати загальновідомі побутові вирази і прості речення, спрямовані на задоволення конкретних потреб. Уміння представити себе й інших, поставити питання іншим людям щодо їхньої особи – наприклад: де людина живе, яких людей вона знає або які речі вона має – і відповідати на запитання такого типу. Вміння порозумітися у простих ситуаціях, якщо співрозмовник говорить повільно й чітко і готовий іти назустріч.

ÖSD KID A1 (Kompetenz in Deutsch A1)*

для школярів від 10 до 14 років

ÖSD Zertifikat A1

для всіх бажаючих від 14 років

А2

Здатність розуміти речення і часто вживані вислови, пов’язані з безпосередньо знайомими сферами (наприклад: інформацію про особу, сім’ю, покупки, робота, близьке оточення). Вміння порозумітися у простих, рутинних ситуаціях, де йдеться про простий і прямий обмін інформацією про відомі речі. Вміння простими засобами описати власне походження, освіту, безпосереднє оточення і речі безпосередньої необхідності.

ÖSD KID 2 (Kompetenz in Deutsch 2)*

для школярів від 10 до 14 років ÖSD Zertifikat A2

для всіх бажаючих від 14 років

Самостійне вживання мови

В1

Здатність розуміти основний зміст, коли вживається зрозуміла загальновживана мова і йдеться про знайомі поняття з роботи, школи, дозвілля тощо. Вміння вийти з більшості ситуацій, що трапляються під час поїздок німецькомовними країнами. Вміння просто і зв’язано висловлюватися до знайомих тем і сфер особистих зацікавлень. Здатність без проблем спілкуватися на різні побутові теми. Вміння робити повідомлення про спогади, події, мрії, надії й цілі з власного життя, давати короткі пояснення й обґрунтування щодо планів і намірів.

У центрі уваги знаходиться комунікативна компетенція, але також на цьому рівні приділяється увага грамотності мови.

ÖSD Zertifikat B1 / Jugendliche*

для підлітків від 12 до 16 років.

ÖSD Zertifikat B1

для всіх бажаючих від 16 років

В2

Здатність розуміти основний зміст складних текстів до конкретних та абстрактних тем; розуміння також фахових дискусій у власній галузі. Вміння порозумітися настільки спонтанно й вільно, щоб вести звичайну розмову з носіями мови без великих зусиль з обох сторін. Уміння чітко й деталізовано висловлюватися до широкого спектру тем, висловлювати думку до актуальних питань, обґрунтовувати недоліки й переваги різних можливостей.

ÖSD Zertifikat B2 / Jugendliche*

для підлітків від 14 до 16 років.

ÖSD Zertifikat B2

для всіх бажаючих від 16 років

Компетентне вживання мови

С1

Здатність розуміти широкий спектр складних великих текстів, прослідковуючи також прихований зміст. Вміння в різноманітних ситуаціях громадського та професійного життя висловлюватися спонтанно і вільно, не відчуваючи часто очевидну потребу добору слів. Уміння результативно й різнопланово використовувати мову в суспільному і професійному житті, а також у навчанні. Вміння чітко, структуровано і вичерпно висловлюватися щодо складних ситуацій, застосовуючи при цьому належним чином різні синтаксичні засоби, та брати участь у обговореннях та дискусіях

ÖSD Zertifikat C1 / Jugendliche*

для підлітків від 14 до 16 років.

ÖSD Zertifikat C1

для всіх бажаючих від 16 років

С2

Здатність без зусиль розуміти все прочитане й почуте. Вміння узагальнювати інформацію з різних письмових та усних джерел, даючи при цьому пояснення й обґрунтування у зв’язному викладенні. Вміння висловлюватися спонтанно, дуже вільно і точно, передаючи тонкі значеннєві відтінки у складних ситуаціях.

Іспит WD підтверджує не лише дуже високий рівень володіння німецькою мовою, але й передбачає всеосяжну компетенцію в економічній тематиці.

ÖSD Zertifikat C2 / Wirtschaftssprache Deutsch (WD)

для всіх бажаючих від 16 років.

* Іспити для дітей та підлітків відрізняються від іспиту для дорослих вибором тем та текстів, адаптованих для зазначеної вікової категорії.

 

 


зареєструватися на іспит

Дати іспитів у 2020 р.

Дати проведення
іспитів ÖSD
у 2020 році
19-20 серпня 2020
10-11 жовтня 2020
12-13 грудня 2020
Детальніше>>
Записатися на екзамен

Останні новини